Prace konkursowe przyjmowane są do 3 października 2017 r.

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu w roku jubileuszu 35–lecia powstania placówki zaprasza do udziału w otwartym konkursie fotograficznym. „BYTOM - REPORTERSKIM OKIEM”. Organizatorzy zachęcają bytomian i sympatyków miasta do fotografowania ciekawych, wyjątkowych wydarzeń. Czekamy na fotografie, na których uchwycone zostanie życia miasta, niepowtarzalne chwile i zdarzenia, których w Bytomiu nie brakuje. Niech Wasze zdjęcia „przemówią” i „opowiedzą” wyjątkową historię.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 17 października 2017r. podczas wernisażu wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Pokonkursową wystawę będzie można oglądać w Biurze Promocji Bytomia do 30 października br. Wydarzeniem towarzyszącym imprezie będzie prezentacja prac artystek z koła plastycznego działającego na Bytomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Na uczestników wernisażu czeka muzyczna niespodzianka – występ młodych artystów z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora www.cku.bytom.pl.

Zapraszamy do przygody z fotografią. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody.

Partnerzy konkursu: Bytomskie Centrum Kultury, Muzeum Górnośląskie, Opera Śląska, Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, Zakład Fotograficzny FOTO-HANKA.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Prezydent Bytomia Damian Bartyla i Towarzystwo Miłośników Bytomia. Patronat medialny sprawują: TVP 3 Katowice i „Życie Bytomskie”.