26.01., godz. 18.00, Wodzisławskie Centrum Kultury

Świetna muzyka, licytacje ciekawych przedmiotów i w tym wszystkim ludzie o wielkim sercu. Wodzisławskie Centrum Kultury i Martyna Suchanek zapraszają na Koncert Charytatywny na rzecz Aleksandry Hübner, dwudziestojednolatki, która w listopadzie zeszłego roku uległa wypadkowi na torze kartingowym w Zwardoniu.

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 18:00. Dla Oli zagrają Coria, Pure Life, River of Time, Kokos, Powerfull Blow oraz gość specjalny grupa Piersi. Między koncertami odbędą się licytacje. Będzie można wylicytować gadżety i płyty z autografami znanych osób, w tym „Sportowca Roku” Kamila Stocha czy też członków Kabaretu Młodych Panów oraz wiele innych.

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie. Cegiełki na koncert w cenie: 20, 30 i 50 zł będą dostępne w dniu wydarzenia od godz. 16:00. Istnieje również możliwość rezerwacji pod numerem telefonu: 693 339 349.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.facebook.com/gramydlaOli .

Patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca, ponadto patronat medialny objęło TVP 3 Katowice.

Organizatorem wydarzenia jest Martyna Suchanek, współorganizatorem Wodzisławskie Centrum Kultury.