Serdecznie zapraszamy na dziewiątą edycję Rejonowego Przeglądu Formacji Tanecznych o Puchar Wójta Gminy Ornontowice, który odbędzie się dnia 25 maja 2018r. (piątek) o 10:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice.

Konkurs przeznaczony jest dla szkolnych zespołów tanecznych klas VI, VII oraz oddziałów gimnazjalnych z placówek oświatowych naszego regionu. Zaprezentują się uczniowie m.in. z Mikołowa, Orzesza, Ornontowic, Knurowa. Jury, wzorem znanych tanecznych programów telewizyjnych, będzie komentować występy konkursowe i doradzać młodym uczestnikom.

W jury zasiadają m.in.: finalista I edycji programu X – factor – Sebastian Chmiel (z zespołu Avocado), uczestnik You Can Dance – Dawid Bawor, instruktor tańca i choreograf - Kuba Kubasik oraz Dyrektor Arterii – Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach – Aleksandra Malczyk. Najzdolniejsi młodzi tancerze, wyróżnieni ze swoich formacji, będą także „walczyć” w tanecznych potyczkach. Odbędą się również krótkie pokazy taneczne utalentowanych uczniów klas młodszych. Na zwycięskie formacje czekają atrakcyjne nagrody.

Liczymy, że Wasza telewizja pozwoli nam wypromować imprezę, która zachęca młodzież do rozwijania się w tańcu i umożliwia uczniom zaprezentować swój talent. Uprzejmie prosimy o patronat medialny. Kontakt: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Gminie Ornontowice, tel. 32 2355016

Organizatorzy: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Gminie Ornontowice, Urząd Gminy Ornontowice

Honorowy patronat: Wójt Gminy Ornontowice